Вітаємо ветеранів, які народилися у червні

У першому літньому місяці – червні святкують свої ювілеї та дні народження ветерани Другої світової війни, діти війни та ветерани праці нашого солевидобувного підприємства.

 

Ми передаємо теплі слова привітань з днями народження учасникам бойових дій та прирівняним до них особам, які у середині червня відсвяткують своє 92-річчя. Серед них Павло Прокопович Багринцов та Юлія Олександрівна Фатова.

Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я та довголіття учасникам війни та прирівняним до них особам. 15 червня відсвяткувала своє 85-річчя Валентина Петрівна Синюкова (колишня робітниця рудника №1,3). 22 червня зустрінуть свої дні народження Надія Дмитрівна Мирвода (колишня робітниця рудника № 4) і Єфросинія Йосифівна Склярова (колишня робітниця рудника № 7). Своє 90-річчя 24 червня відсвяткує Ганна Федорівна Яковенко. 25 червня зустрінуть свої дні народження Микола Мойсейович Іванцов (колишній робітник рудника №8) та Антоніна Федорівна Чегринець (колишня робітниця рудника № 4).

Вітаємо та бажаємо сил, здоров’я і наснаги ювілярам – «дітям війни». Серед них Валентина Іванівна Питриків (колишня робітниця рудника №7), 3 червня вона відсвяткувала своє 80-річчя. У кінці місяця, 25 і 26 червня, відзначать 85-річчя Людмила Іванівна Чеботенко (колишня робітниця рудника №7) і Олександра Семенівна Сизоненко (колишня робітниця рудника №1,3, ветеран праці).

Шановні іменинники і ювіляри! Прийміть самі щирі та добрі вітання від в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрія Товстокоренка та голови ради ветеранів війни та праці підприємства Володимира Захаренка. Бажаємо зберігати силу духу, мати оптимізм, більше посміхатися. Нехай здоров’я, добробут, любов та увага ваших рідних завжди будуть з вами!