23вересня2021

Соляник

Нагороди на честь ювілею ДП «Артемсіль»

Подяка Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Олексія ЛЮБЧЕНКА

оголошується працівникам ДП «Артемсіль», а саме:

По руднику №1,3:

Андрію Шепілову – машиністу навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт.

Денису Кириченку – механіку дільниці гірничих робіт.

По руднику №4:

Олександру Альяних – головному інженеру.

Миколі Моргунову – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику №7:

Петру Білицькому – електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Галині Вереіній – машиністу підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

По руднику №8:

Дмитру Бородіну – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

Наталлі Власенко – стовбуровому (підземному) дільниці гірничих робіт.

По управлінню:

Олександру Чумаченку – інженеру-конструктору проєктно-конструкторського відділу.

Наталлі Саковій – техніку-геологу відділу головного гірника.

 

Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної

адміністрації було нагороджено працівників ДП «Артемсіль», а саме: 

По руднику №1,3:

Юрія Федорова – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт.

По руднику №4:

Віталія Жилу – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт.

По руднику №7:

Сергія Несмеху – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику №8:

Олексія Бороздіна – фахівця із стандартизації, сертифікації та якості.

По управлінню:

Сергія Черненка – головного механіка управління.

 

Подяку Донецької обласної державної адміністрації,

обласної військово-­цивільної адміністрації було вручено працівникам ДП «Артемсіль», а саме: 

По руднику №1,3:

Андрію Золотухіну – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику №7:

Владиславу Надзейко – електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику №8:

Андрію Бабенку – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

 

Почесною грамотою Бахмутської районної ради Донецької області

з нагоди Дня шахтаря було нагороджено працівників ДП «Артемсіль», а саме:

По руднику №1,3:

Сергія Разуваєва – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

Миколу Андріанова – кріпильника дільниці гірничих робіт.

По руднику №4:

Олександра Гронського – кріпильника дільниці гірничих робіт.

Дмитра Білого – елекстрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт

По руднику №7:

Дмитра Котенка – майстра гірничого дільниці гірничих робіт.

Владислава Котова – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

По руднику №8:

Вадима Науменка – майстра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі.

Інну Гусєву – майстра виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі.

По допоміжному автотранспортному цеху:

Дмитра Губанова – водія автотранспортних засобів.

По управлінню:

Світлану Єфимович – економіста із збуту 1 категорії відділу збуту (маркетингу).

 

Грамотою Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області

з нагоди Дня шахтаря було нагороджено працівників ДП «Артемсіль», а саме:

По руднику №1,3:

Дмитра Колесника – геолога рудника.

По руднику №4:

Максима Старова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику №7:

Володимира Качкіна – налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції дільниці з розфасування та затарювання солі.

По руднику №8:

Володимира Нечаєва – слюсаря­-ремонтни­ка механічного цеху поверхневого комплексу.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Олександра Рудковського – електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування.

 

Грамотою Соледарської міської територіальної громади

було нагороджено працівників ДП «Артемсіль», а саме:

По руднику №1,3:

Віталія Страусова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Костянтина Смірнова – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

По руднику №4:

Інну Мороз – лампівника дільниці гірничих робіт.

Євгена Савченка – кріпильника дільниці гірничих робіт.

По руднику №7:

Віктора Падеріна – електрослюсаря (підземного) дільниці гірничих робіт.

Едуарда Каберського – тесляра будівельного цеху .

По руднику №8:

Романа Дороніна – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт.

Світлану Аксьонову – машиніста підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Станіслава Наумова – заступника начальника будівельної дільниці.

По управлінню:

Дениса Камзолова – нарядника фінансового відділу.

 

Подякою Соледарської міської територіальної громади

було нагороджено:

По руднику №1,3:

Станіслава Ковальова – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт.

Олександра Василенка – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт.

По руднику №4:

Сергія Коваленка – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

Володимира Амеліна – електрогазозварника дільниці гірничих робіт.

По руднику №7:

Артема Нагорного – слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування парокотельні.

В’ячеслава Очеретька – слюсаря-сантехніка механічного цеху рудника.

По руднику №8:

Сергія Бодоряка – кріпильника дільниці гірничих робіт.

Максима Пруденка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По допоміжному автотранспортному цеху:

Сергія  Сидорова – водія автотранспортних засобів.

По управлінню:

Олександра Курасова – провідного інженера (з маркетингу) відділу збуту (маркетингу).

 

Почесною грамотою адміністрації та первинної профспілкової організації ДП «Артемсіль»

було нагороджено: 

По руднику №1,3:

Олександра Доманова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Олександра Грабара – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт.

Антона Сергєєва – кріпильника дільниці гірничих робіт.

Андрія Потрубача – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

Олексія Моргунова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Олександра Раду – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

Дмитра Зиму – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

Світлану Томашевську – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахти.

Володимира Гутника – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Віктора Бандрівського – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Віталія Волошенюка – кріпильника дільниці гірничих робіт.

Олену Лиманську – машиніста підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

Віру Єльміну – машиніста підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

Людмилу Захарову – маркшейдера.

Руслана Колбіка – кріпильника дільниці гірничих робіт.

Владислава Єфимовича – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №4:

Антона Толока – заступника головного механіка (із стаціонарних установок).

Галину Задніпровську – геолога.

Дениса Кальченка – кріпильника гірничих робіт.

Віктора Кравченка – кріпильника дільниці гірничих робіт.

Олександра Мороза – машиніста навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт.

Юрія Угнівенка – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт.

Олександра Тараненка – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

Артема Рудковського – диспетчера гірничого.

Володимира Кашпора – машиніста гірничих виїмкових машин.

Володимира Моісєєва – слюсаря з ремонту дільниці з помелу, переробки та навантаження солі.

Олексія Литвиненка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №7:

Андрія Ремезова – машиніста навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт.

Олександра Логачова – машиніста каменерізної машини дільниці гірничих робіт.

Артема Ронського – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт.

Наталлю Живновицьку – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахт дільниці гірничих робіт.

Надію Гришаєву – машиніста підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

Яну Бородіну – робітника виробничих лазень АПК.

Тетяну Чуприну – бухгалтера рудника.

Оксану Романенко – геолога рудника.

Олену Бережну – сестру медичну.

Ірину Черненко – машиніста конвеєра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі.

Марину Богомаз – електромонтера з обслуговування підстанції.

Діну Качкіну – прибиральника виробничих приміщень виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі.

Ольгу Галанову – економіста.

Світлану Яблокову – машиніста з прання та ремонту спецодягу АПК

Ірину Волошину – лампівника дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №8:

Сергія Єщенка – начальника виробництва виробничої одиниці.

Анатолія Дударєва – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Максима П’яткина – головного енергетика рудника.

Юлію Фисенко – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

Сергія Мироненка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Сергія Гиренка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Богдана Каравашенка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

Сергія Чугуєвця – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

Андрія Дегтярьова – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

Олега Єрмишкіна – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

Володимира Сайгаченка – електрогазозварника дільниці гірничих робіт.

Ольгу Різник – машиніста підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

В`ячеслава Пєшкова – майстра гірничого дільниці гірничих робіт.

Євгена Солов`янова – механіка дільниці гірничих робіт.

Олексія Дюденка – тесляра будівельного цеху.

Сергія Любича – електрогазозварника дільниці з розфасування та затарювання солі.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Наталю Бірюкову – інженера правил техніки безпеки, внутрішнього трудового розпорядку.

Андрія Прохорова – штукатура.

 

По допоміжному автотранспортному цеху:

Павла Ковальчука – машиніста автовишки та автогідропідіймача.

По управлінню:

Вікторію Архіпову – провідного юрис­консульта юридичного відділу.

Вікторію Гаврильченко – бухгалтера фінансового відділу.

Олександра Захарова – охоронця служби охорони.

Олену Клімчук – провідного економіста із збуту відділу збуту (маркетингу).

Олександру Котенко – економіста з планування відділу планування та економічного аналізу управління.

Наталю Мазіну – бухгалтера відділу збуту (маркетингу).

Валентину Сіробабу – бухгалтера загальної бухгалтерії.

Сергія Кравченка – начальника відділу IT-технологій.

Рімму Окрушко – начальника відділу капітального будівництва.

Ірину Лук᾿янову – провідного економіста із збуту відділу збуту (маркетингу).

Наталю Щербатих – завідувача центральної лабораторії якості.

Олену Білу – головного бухгалтера.

Руслана Котенка – головного інженера.

Вікторію Концову – начальника відділу організації праці та заробітної плати.

Дмитра Скрипника – начальника виробництва виробничої одиниці.

Андрія Волошина – начальника виробництва виробничої одиниці.

Андрія Панькова – начальника виробництва виробничої одиниці.

Лілію Чернишову – касира товарного (вантажного) відділу збуту (маркетингу).

Дмитра Щербакова – заступника начальника відділу планування та економічного аналізу управління.

Сергія Юрченка – заступника начальника відділу ІТ-технологій.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова