22лютого2020

Соляник

Золотий фонд підприємства

В колективі ДП «Артемсіль» є люди, яких справедливо вважають золотим фондом підприємства. Саме таким є диспетчер гірничий Саід Хусянович Гататулін.

 

На руднику №4 він працює з 1979 року – з моменту введення в експлуатацію цієї виробничої одиниці «Артемсолі». Після закінчення Дзержинського гірничого технікуму і роботи на вугільних шахтах, молодий спеціаліст перевівся на наше солевидобувне підприємство. Починав свою трудову біографію Саід Гататулін майстром гірничим і на цій посаді пропрацював майже 30 років.

Коли у 90-х роках (через розпад Союзу та значне зменшення обсягів виробництва) на руднику №4 було скорочення штату, він вирішив не переходити на інший рудник і залишився працювати тут. Та вже не на посаді майстра, як раніше, а простим різноробочим. В той же час перехід у робочу групу його зовсім не бентежив, бо було бажання залишитися на рідному руднику, якому він присвятив багато років своєї трудової діяльності.

З часом його великий виробничий досвід та працелюбність зіграли свою роль, і Саіда Хусяновича було призначено машиністом конвеєру. А останні 10 років він працював старшим  диспетчером на цьому ж руднику. Виконуючи свої функціональні обов’язки, він контролював роботу усіх технічних ліній, адже саме від злагодженості дій диспетчерської служби залежить робота усіх виробничих дільниць рудника. Крім того, досвідчений гірник вміло керував диспетчерським складом і колеги завжди з великою повагою ставилися до нього, як до професіонала і просто доброї, порядної людини.

Напередодні Дня шахтаря Саід Хусянович Гататулін прийняв рішення вийти на заслужений відпочинок. У колективі рудника цю новину зустріли з певним сумом. Директор виробничої одиниці Андрій Волошин, нагороджуючи С.Х.Гататуліна почесною грамотою, сказав, що завжди важко прощатися з такими високопрофесійними людьми, і адресував найтепліші слова вдячності за багаторічну бездоганну працю.

У свою чергу, Саід Хусянович запевнив, що прийняв виважене рішення полишити роботу, бо слід подбати про себе, приділити увагу вихованню онуків, зайнятися роботою на присадибній ділянці та іншими справами, на які завжди бракувало часу. Крім того, він продовжить займатися спортом, який раніше любив і неодноразово відстоював честь рідного рудника на змаганнях з футболу. Також він буде підтримувати зв’язок з рідним трудовим колективом, адже тут залишаються працювати його рідні – дружина та дочка.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Срібні призери I туру чемпіонату Донецької області Срібні призери... З 30 січня по 2 лютого 2020 року... More detail
Наши пловцы – призеры Всеукраинского турнира Наши пловцы... 1-2 февраля 2020 года в городе... More detail
Занятия для оздоровления и профилактики заболеваний Занятия для... На протяжении вот уже почти... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

14 лютого вшановується пам’ять святителя Микити, затвірника Печерського. У народі святий Микита вшановується як охоронець від пожеж, блискавок і засухи. Наші пращури помітили: якщо вдень 13 лютого з’явиться іній, то снігу в ніч на 14-е не буде, а якщо сніг все ж випадав, готувались до відлиги. Якщо цього дня посилювався вітер, вважалось, що він буде ставати все сильнішим, поки не перетвориться на буран.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова