![](/images/resized/images/na_kovzanakh_210_120.jpg)
- 18 лютого 2022
Соляники покаталися на ковзанах
Минулої суботи два комфортабельні автобуси майже зі ста пасажирами – робітниками «Артемсолі» рушили до Краматорська, щоб провести свій вільний час на льодовій арені.
![](/images/resized/images/zymova_rybalka_210_120.jpg)
- 04 лютого 2022
Соляники добре порибалили на льоду
За ініціативою робітників рудника №7 та представників профспілкового комітету вже більше 10 років організовуються поїздки на зимову рибалку. Адже для справжніх рибалок ловля риби – це величезне задоволення у будь-який сезон.
![](/images/resized/images/profkom_podarki_2021_210_120.jpg)
- 23 грудня 2021
Приємні подарунки – дорослим і малечі
З нагоди святкування нового, 2022 року та Різдва Христового первинна профспілкова організація ДП «Артемсіль» підготувала приємні сюрпризи дорослим та дітям.