03червня2020

Соляник

Дякуємо за багаторічну сумлінну працю

У цьому місяці вийшли на заслужений відпочинок Володимир Степанович Захаренко – інженер відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю та Анатолій Камітович Аблішев – провідний інженер з організації, експлуатації та ремонту відділу головного механіка ДП «Артемсіль».

 

В урочистій обстановці перші керівники підприємства та первинної профспілкової організації щиро подякували Володимиру Степановичу та Анатолію Камітовичу за багаторічну сумлінну працю, передачу свого досвіду молодому поколінню, та за все, що вони зробили для розвитку підприємства та соляного виробництва.

Зазначимо, що Володимир Степанович Захаренко та Анатолій Камітович Аблішев мають 50-річний безперервний стаж роботи на нашому підприємстві. З нагоди виходу на пенсію їх було нагороджено почесними грамотами, на їх адресу прозвучали слова вдячності.

Не шкодуючи сил, часом забуваючи про відпочинок, ці досвідчені фахівці багато років пропрацювали в ДП «Артемсіль». І саме тепер вони зможуть присвятити свій вільний час рідним та близьким, або ж зайнятися улюбленою справою.

Від душі бажаємо їм міцного здоров’я, добра, миру і благополуччя!

Володимир НИЗИЄНКО.

 

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Клещи – переносчики опасных заболеваний Клещи – пе... В этом году из-за теплой зимы... More detail
Рудник №7 возобновляет свою работу Рудник №7 в... С 23 апреля по 28 мая произво... More detail
Підприємство відрахувало кошти до держбюджету Підприємство... За підсумками першого кварталу... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

4 червня відзначається день пам'яті мученика Василиска. Цей день у давні часи вважався солов'їним днем. Наші пращури ходили слухати спів солов'я, вважали, що "хороший ранок зі співу птахів розпочинається". Якщо на Василиска соловейко співає всю ніч, то день погожий буде. А якщо у цей день добре пахне жимолостю - на дощ. 4 червня наші пращури слідкували за комахами: якщо масово з'являлись павуки і ґедзі - до урожаю огірків. На хороший урожай вказували і сильні роси.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова