03червня2020

Соляник

Вітаємо співробітників відділу матеріально-технічного постачання

За пропозицією однієї відомої зарубіжної компанії, щорічно 19 грудня у всьому світі відзначають День робітників, які забезпечують підприємства, організації та установи матеріально-технічними цінностями.

 

І хоча в Україні це свято поки що не набуло статусу офіційного, в ДП «Артемсіль» з ним привітали дружній та високопрофесійний колектив співробітників відділу матеріально-технічного постачання під керівництвом Вадима Титенка. Їм від душі побажали оптимізму, енергії, щастя, професійних успіхів та здійснення нових сміливих задумів!

Відділ комунікацій.

 

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Клещи – переносчики опасных заболеваний Клещи – пе... В этом году из-за теплой зимы... More detail
Рудник №7 возобновляет свою работу Рудник №7 в... С 23 апреля по 28 мая произво... More detail
Підприємство відрахувало кошти до держбюджету Підприємство... За підсумками першого кварталу... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

4 червня відзначається день пам'яті мученика Василиска. Цей день у давні часи вважався солов'їним днем. Наші пращури ходили слухати спів солов'я, вважали, що "хороший ранок зі співу птахів розпочинається". Якщо на Василиска соловейко співає всю ніч, то день погожий буде. А якщо у цей день добре пахне жимолостю - на дощ. 4 червня наші пращури слідкували за комахами: якщо масово з'являлись павуки і ґедзі - до урожаю огірків. На хороший урожай вказували і сильні роси.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова