18січня2021

Соляник

Вітаємо співробітників відділу матеріально-технічного постачання

За пропозицією однієї відомої зарубіжної компанії, щорічно 19 грудня у всьому світі відзначають День робітників, які забезпечують підприємства, організації та установи матеріально-технічними цінностями.

 

І хоча в Україні це свято поки що не набуло статусу офіційного, в ДП «Артемсіль» з ним привітали дружній та високопрофесійний колектив співробітників відділу матеріально-технічного постачання під керівництвом Вадима Титенка. Їм від душі побажали оптимізму, енергії, щастя, професійних успіхів та здійснення нових сміливих задумів!

Відділ комунікацій.

 

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Творчий конкурс виявив художні таланти Творчий конкурс... Настав час підбити підсумки... More detail
Першочергове завдання – технічне переоснащення Першочергове... Напередодні нового року ми... More detail
Микола Володимирович Крекотень – механік за покликом серця Микола Вол... 40 років пропрацював на під... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

4 грудня відзначається свято Введення у храм Пресвятої Богородиці. У минулі часи цей день називали “воротами зими” і говорили: “Введення прийшло – зиму привело”. Погода цього дня може бути дуже мінливою: і морозною, і теплою. Наші пращури підмітили, якщо на Введення похолодає, то зима буде суровою. Якщо сніг випаде до Введення, то він може розтанути, якщо після — то лежатиме аж до весни.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова