11липня2020

Соляник

Тримаючи руку на пульсі подій

На кожному підприємстві, організації, установі першою людиною, до якою можна звернутися з будь-яким питанням, а у відповідь отримати необхідну інформацію і пораду, є секретар. Минулого тижня у всьому світі відзначили міжнародний День секретаря.

В ДП «Артемсіль» представники цієї важливої професії – організатори діловодства, референти (яких ми традиційно звемо секретарями) старанно працюють у всіх структурних підрозділах та виробничих одиницях підприємства. Їх першочергова задача полягає у оперативному зборі та обробці інформації, і це позитивно впливає на загальну діяльність підприємства.

Таким чином, саме наші секретарі завжди тримають руку на пульсі всіх подій в роботі ДП «Артемсіль», сприяють налагодженню зв’язків між усіма ланками соляного виробництва, що значно підвищує рівень ефективності роботи.

Так склалося, що на нашому підприємстві, як і на багатьох інших, на посадах секретарів працюють виключно жінки. І саме вони є не лише компетентними, досвідченими, комунікабельними співробітницями, а й ввічливими, привітними, чарівними представницями кращої половини людства.

З нагоди свого професійного свята секретарі ДП «Артемсіль» отримали поздоровлення від адміністрації та колективу соляників, а також теплі побажання особистого щастя, щирої любові, яскравих посмішок, доброго настрою, успіхів у роботі і всього найкращого в житті.

Відділ комунікацій.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

В зачет спартакиады «Здоровье» В зачет спа... В спорткомплексе «Артемсоль»... More detail
Бердянск и Урзуф встречали гостей Бердянск и Урзуф... Вот уже много лет подряд на... More detail
Конфликт: так что же все-таки произошло? Конфликт: так... На прошлой неделе в редакцию... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

12 липня відзначається день пам'яті славних і всехвальних первоверховних святих апостолів Петра і Павла. Цей день вважається верхівкою літа. Наші пращури помітили, якщо ясно на Петрів день - рік буде хорошим, а якщо дощ - 40 днів ще буде негода. Найчастіше цей день сухий, спекотний, світлий. З цього приводу існувала приказка: "Петро-Павло жару добавили". Якщо зозуля кує після Петрового дня, то, значить, літо буде хороше, довге і сніг нескоро випаде.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова