30листопада2020

Соляник

Умовну аварію ліквідували за всіма правилами

У пятницю, 28 серпня 2020 року, на руднику №8 ДП «Артемсіль» пройшли навчання з відпрацювання дій робітників і особового складу 2-го воєнізованого гірничорятувального загону (2ВГРЗ) з ліквідації умовної екзогенної пожежі.

Метою проведення навчальної тривоги стало практичне відпрацювання інженерно-технічним персоналом і підрозділами державного воєнізованого гірничорятувального загону правил організації робіт і взаємодії різних служб при ліквідації аварії. Також було здійснено перевірку підготовленості посадових осіб до оперативних дій в умовах аварійних ситуацій.

У навчальній тривозі було завдання: надати допомогу гірнику, який нібито потрапив у аварію, евакуювати його на поверхню шахти і швидко загасити пожежу. Всі ці дії робітники рудника разом з рятувальниками виконали оперативно, злагоджено і з дотриманням усіх необхідних правил безпеки.

Протягом навчань його безпосередні учасники діяли вміло, чітко, продемонструвавши необхідні навички. За перебігом проведення заходу спостерігали перший керівник ДП «Артемсіль» Вадим Фіоктістов та командир 2 ВГРЗ Павло Алейніков.

Подібні навчання на базі рудників ДП «Артемсіль» проводяться вже не вперше. Вони допомагають соляникам отримати нові знання та закріпити свої уміння щодо ліквідації надзвичайної ситуації. Адже досвід ніколи не буває зайвим.

Володимир НИЗИЄНКО.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

ПУМБ попереджає про випадки шахрайства ПУМБ попереджає... До редакції «Соляника» зв... More detail
Виктория Луценко: «Я хочу сделать для предприятия  что-то стоящее и рассчитываю на помощь коллектива» Виктория Л... После того, как приказом М... More detail
Поможем Владу Ворушило восстановить здоровье! Поможем Владу... Несколько месяцев назад с ... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

4 листопада відзначається свято Казанської ікони Божої Матері. Цей день вважався найбільш сприятливим для весіль. У природі відчувається різкий перелом погоди. Якщо на Казанську день розпочнеться туманом — слід чекати відлиги, ясний день — до похолодання. Якщо “небо заплаче, то слідом за дощем і зима прийде”.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова