18вересня2020

Соляник

Умовну аварію ліквідували за всіма правилами

У пятницю, 28 серпня 2020 року, на руднику №8 ДП «Артемсіль» пройшли навчання з відпрацювання дій робітників і особового складу 2-го воєнізованого гірничорятувального загону (2ВГРЗ) з ліквідації умовної екзогенної пожежі.

Метою проведення навчальної тривоги стало практичне відпрацювання інженерно-технічним персоналом і підрозділами державного воєнізованого гірничорятувального загону правил організації робіт і взаємодії різних служб при ліквідації аварії. Також було здійснено перевірку підготовленості посадових осіб до оперативних дій в умовах аварійних ситуацій.

У навчальній тривозі було завдання: надати допомогу гірнику, який нібито потрапив у аварію, евакуювати його на поверхню шахти і швидко загасити пожежу. Всі ці дії робітники рудника разом з рятувальниками виконали оперативно, злагоджено і з дотриманням усіх необхідних правил безпеки.

Протягом навчань його безпосередні учасники діяли вміло, чітко, продемонструвавши необхідні навички. За перебігом проведення заходу спостерігали перший керівник ДП «Артемсіль» Вадим Фіоктістов та командир 2 ВГРЗ Павло Алейніков.

Подібні навчання на базі рудників ДП «Артемсіль» проводяться вже не вперше. Вони допомагають соляникам отримати нові знання та закріпити свої уміння щодо ліквідації надзвичайної ситуації. Адже досвід ніколи не буває зайвим.

Володимир НИЗИЄНКО.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Помогите малышам  сохранить зрение! Помогите м... 5-месячные двойнята Ваня и Вова... More detail
У тяжелоатлетов – отличные результаты У тяжелоатлетов... С 22 по 25 августа в Юрьевке ... More detail
Соледарские боксеры победили в чемпионатах Соледарские... После долгого перерыва из-за... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

11 вересня відзначається свято Усікновення голови пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Івана. День 11 вересня завершує літо: "Іван Пісний прийшов, літо красне відвів". Цього дня наші пращури слідкували за журавлями: якщо з Івана Пісного журавлі полетіли на південь, то осінь буде короткою, а зима – ранньою.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова