01квітня2020

Соляник

Щирі побажання завжди здійснюються!

Вже зовсім скоро на нас чекає чудовий період новорічних свят. Час купувати подарунки, встановлювати ялинки, прикрашати свої оселі і, звичайно, висловлювати друзям і рідним найкращі побажання. 

 

З нагоди нового, 2020-го року, відділ комунікацій та зв’язків з громадськістю ДП «Артемсіль» оголошує проведення творчого конкурсу під назвою «Побажання завжди здійснюються!» на краще віршоване привітання.

На конкурс приймаються авторські вірші зі словами найкращих поздоровлень та побажань трудовому колективу ДП «Артемсіль» та, безпосередньо, нашому рідному підприємству з нагоди прийдешніх новорічних свят.

Конкурс триватиме з 18 листопада до 16 грудня 2019 року. Участь у ньому можуть взяти усі бажаючи без вікових обмежень: працівники нашого та інших підприємств, соледарці, мешканці громади та їхні діти, учні шкіл. При цьому віршовані твори можуть бути як індивідуальними, так і колективними.

Пропонуємо вашій увазі умови проведення конкурсу:

1. Перш за все, треба покликати до себе у гості натхнення і скласти оригінальні вірші.

2. Бути підписаним на сторінку групи ДП «Артемсіль» у Фейсбук та поставити «лайк» посту про конкурс.

3. Надіслати заявку про вашу участь на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. В ній обов’язково вказати ваше прізвище, ім’я, місце роботи та контактний номер телефону.

4. Свої віршовані твори треба надати у відділ комунікацій та зв’язків з громадськістю, або у редакцію газети «Соляник» у встановлений термін.

5. Роботи можуть бути написані як українською, так і російською мовами.

6. Вони можуть розміщуватися на електронному носії або у письмовому форматі.

7. Вірші повинні відповідати темі (привітання соляників та ДП «Артемсіль» з Новим роком) і обов’язково бути авторськими. Плагіат суворо забороняється умовами проведення конкурсу.

Переможців (фіналістів) може бути декілька. Їх визначить незалежне журі, до складу якого увійдуть справжні майстри художнього слова. До речі, свою згоду оцінювати творчі роботи вже надали фахові спеціалісти. Серед них є член спілки журналістів України, член Всеукраїнського творчого союзу «Конгрес літераторів України» та інші.

Після підбиття підсумків конкурсу найталановитіші соледарські поети будуть нагороджені цінними подарунками, а кращі вірші ми надрукуємо у святковому новорічному номері газети. Традиційно він буде яскраво кольоровим та, між іншим, присвячений золотому ювілею «Соляника».

Бажаємо всім учасникам натхнення і чекаємо на ваші творчі роботи!

Якщо ж у вас виникнуть будь-які питання щодо проведення конкурсу, за роз’ясненнями можете звертатися за телефоном: 0501593733.

Відділ комунікацій.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова