23вересня2021

Соляник

Вшановуємо ліквідаторів аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року потужний вибух ядерного реактора на Чорнобильській АЕС назавжди змінив увесь хід історії.

 

Трагічні наслідки катастрофи торкнулися долі сотень тисяч людей, які назавжди вимушені були покинути рідні домівки, улюблену роботу та взагалі змінити повністю своє життя…

Вже минуло 33 роки з тієї страшної аварії, але її відголоски чутно й досі. Вони помітні особливо у нашій країні, яка прийняла на себе головний удар, зазнавши при цьому значних втрат і збитків. За оцінками спеціалістів, в результаті цієї техногенної катастрофи території 17 європейських держав в тій чи іншій мірі було заражено ядерними відходами.

У результаті аварії відбулося забруднення навколишнього середовища. Це призвело до того, що сотні гектарів родючої землі стали зовсім непридатними для господарської діяльності людей. Не менш важливо і те, що було завдано непоправної шкоди здоров’ю декількох поколінь українців, багато з яких стали інвалідами, а дехто з часом помер від променевої хвороби.

Водночас ця страшна катастрофа показала, скільки в нашій країні і поза її межами мешкає самовідданих людей з хоробрим серцем. Саме вони прийняли участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, продемонструвавши усьому світу яскраві приклади героїзму і самопожертви.

Серед тих, хто першим прийшов на допомогу і не побоявся піти у ядерне пекло, були й працівники ДП «Артемсіль». В день пам’яті жертв радіаційних катастроф ми віддаємо їм шану за мужність. Бажаємо працівникам ДП «Артемсіль», семеро з яких мають статус ліквідаторів аварії на ЧАЕС, міцного здоров’я, оптимізму, уваги та турботи від держави та суспільства, щастя та добра! Дякуємо за те, що врятували світ від ядерної загрози!

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова