06березня2021

Соляник

Вітаємо працівників спорткомплексу «АРТЕМСОЛІ»!

8 вересня в Україні відзначать День фізичної культури і спорту, затребуваність та популярність яких цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя – це саме життя, рух вперед!

 

Цьому важливому напрямку роботи в ДП «АРТЕМСІЛЬ» завжди приділяється велика увага. Підтвердженням тому є успішні виступи наших спортсменів на найпрестижніших світових першостях. Професійний підхід до популяризації спорту дає свої результати. Під керівництвом талановитих тренерів – працівників спорткомплексу «АРТЕМСОЛІ»: Тетяни Морозової, Юлії Оболонко, Олега Зеленцова, Світлани та Олега Опришкових, Романа Кожушка, Юрія Губаренка, Станіслава Пономарьова, Олександра Лебедєва, Миколи Сташкевича їх вихованці змогли досягти найвищих результатів на світовому рівні.

Ви – наша гордість, наша надія!

Висловлюємо вам щиру подяку, зичимо міцного здоров’я, спортивного довголіття, бажаємо талановитих, наполегливих учнів, вдячних уболівальників! Нехай у вашому житті буде ще більше перемог та злетів!

Юрій Товстокоренко,

в.о. директора

Андрій ПОПОВ, 

голова первинної профорганізації.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова