06березня2021

Соляник

Вітаємо працівників відділу IT – технологій з професійним святом!

13 вересня, у 256-й день року традиційно відзначається Всесвітній День програміста. Це свято має цікаву історію: 256 − кількість чисел, яку можна виразити за допомогою восьмирозрядного байта. Тому саме цей день IT – спеціалісти усього світу вважають своїм професійний святом.

 

Варто відзначити, що все, з чим ми стикаємося за комп’ютером, результат роботи програмістів. А практично кожен електронний пристрій свого часу пройшов через руки фахівців з програмування. Таким чином, з результатами їхньої праці люди стикаються щодня.

Протягом багатьох років в ДП «Артемсіль» злагоджено працює відділ IT-технологій. До недавнього часу він мав назву відділ автоматизації систем управління. Ключовими завданнями співробітників цього відділу є забезпечення безперебійного функціонування системи, а також підтримка працездатності мережевого обладнання всіх периферійних пристроїв і комп’ютерної техніки.

Під керівництвом грамотного фахівця Сергія Кравченка працівники відділу вносять свій вагомий внесок в загальну роботу ДП «Артемсіль». Тому люди цієї професії, безперечно, заслужили теплі слова на свою адресу.

З нагоди професійного свята бажаємо всьому дружньому колективу відділу IT-технологій міцного здоров’я, благополуччя, добра, високих досягнень у праці і великих творчих успіхів!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО, в. о. директора,

Андрій ПОПОВ, Голова профспілки.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова