25січня2021

Соляник

З великою повагою до ветеранів соляного виробництва

1 жовтня у багатьох країнах світу відзначається День людей похилого віку. Україна не є винятком. В цей день у нас згадують і шанують ветеранів війни та праці і, взагалі, всіх поважних людей, чий життєвий або трудовий шлях є взірцем для нових поколінь.

В ДП «Артемсіль» протягом багатьох років працює ветеранська організація. Вона опікується проблемами колишніх працівників підприємства, допомагає їм у вирішенні багатьох життєво важливих питань. Крім того, рада ветеранів війни та праці є тією ланкою, яка пов’язує людей похилого віку (в минулому – робітників шахт та рудоуправління) з колективом соляників. До речі, ветерани завжди жваво цікавляться виробничими новинами: нарощуванням обсягів видобутку, використанням сучасних технологій, розширенням асортименту продукції тощо.

Адміністрація, первинна профспілкова організація ДП «Артемсіль» та весь колектив підприємства з глибокою повагою ставляться до наших ветеранів, цінують їх багатий досвід та мудрі поради. Згідно колективному договору до деяких державних та професійних свят наші пенсіонери отримують грошові винагороди, їх запрошують прийняти участь в урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги, Днів визволення України і нашого солерайона від нацистських загарбників. На сторінках газети «Соляник» ветеранів війни та праці щиро поздоровляють з ювілеями та днями народження.

Шановні пенсіонери підприємства! Від імені ветеранської організації бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, турботи з боку близьких та довгих років життя!

Володимир ЗАХАРЕНКО,

інженер відділу комунікацій зі ЗМІ.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова