18вересня2020

Соляник

Зі Світлим Христовим Воскресінням та Першотравнем!

Шановні працівники підприємства, ветерани соляного виробництва, молодь!

 

Адміністрація вітає вас с прийдешніми святами: Воскресінням Христовим та міжнародним Днем солідарності трудящих!

Так історично склалося у багатьох народів світу, включаючи українців, що Свята Пасха несе у собі не тільки релігійний, але й глибокий суспільно-філософський зміст. Ця радісна та життєстверджуюча біблійська подія змушує нас замислитись над вічними християнськими істинами й моральними цінностями, котрі є основою нашої духовної та культурної спадщини. Вона наповнює людські серця любов’ю, спонукає бути милосердними, закликає відмовитись від усіх розбіжностей, війн та конфронтацій в ім’я добра, порозуміння та злагоди.

З нагоди прийдешнього Світлого Христова Воскресіння бажаємо усім вам, дорогі соляники, міцного здоров’я, благополуччя, радості в душі та миру в Україні! Хай це свято надихає всіх на втілення нових ідей та звершення добрих справ!

Ще одне свято чекає на нас незабаром. Це День Праці, який традиційно відзначають у перший день травня. Він має глибоке коріння як у нашій країні, так і в усій Європі. В першу чергу, Першотравень – це свято людей, які створюють матеріальні цінності й забезпечують стійкий економічний розвиток сучасного суспільства.

Колектив ДП «Артемсіль» зустрічає цей День з певним оптимізмом та надією на краще. Адже, не дивлячись на труднощі сьогодення, соляники досягли значних результатів щодо випуску та реалізації соляної продукції у першому кварталі року. При цьому збільшились експортні поставки нашої продукції на зарубіжні ринки. Керівництво та колектив підприємства сповнені рішучості продовжувати плідну роботу по нарощуванню обсягів видобутку, модернізації виробництва, підвищенню соціальних стандартів.

Хай майбутні свята потішать нас сонячною погодою й добрим настроєм, подарують радість та щастя! А травневі канікули стануть для всіх гарною нагодою поповнити запас сил і енергії для подальшої успішної праці! Мира й процвітання вам, шановні соляники, та вашим сім’ям!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора ДП «Артемсіль».

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова