23вересня2021

Соляник

Шановним ювілярам – наші вітання!

У самому теплому та квітучому місяці весни – травні, багато хто з наших шановних земляків святкує свої дні народження та ювілеї. Адміністрація ДП «Артемсіль», в особі Юрія Товстокоренка, а також рада ветеранів війни та праці ДП «Артемсіль», в особі Володимира Захаренка, вітають їх з цими значущими датами у житті.

 

Теплі слова вітань ми адресуємо учасникам бойових дій та прирівняним до них особам: Степану Трофимовичу Баришнікову (в’язень концтабору) та Поліні Василівні Паньковій. До речі, Поліна Василівна 1 травня відсвяткувала свій 101-й день народження.

Також ми від усієї душі вітаємо з днями народження учасників війни і прирівняних до них осіб. Серед них: Микола Євдокимович Яковлєв, Надія Леонтіївна Зайченко (колишня робітниця рудника імені Володарського), Олена Іванівна Копилова, Надія Федорівна Лебеденко, Надія Костянтинівна Веліган, Феня Іванівна Якубовська (колишня робітниця рудника №1,3), Ольга Стефанівна Козинська, Микола Митрофанович Чаплін.

З нагоди 80-річчя ми вітаємо ювілярів – дітей війни та передаємо слова теплих побажань Майї Костянтинівні Степановій (колишній співробітник рудника імені Володарського), Марії Іванівні Куценко (колишній співробітник управління, ветеран праці), Аллі Арсентіївні Щебликиній (колишній співробітник рудника №1,3, ветеран праці), Валентині Петрівні Мусієнко (колишній співробітник рудника імені Володарського), Лідії Назарівні Чегринець (колишній співробітник рудника №1,3, ветеран праці).

Також свій день народження на початку травня відзначила активістка ради ветеранів, ветеран праці, що має статус «Діти війни» – Валентина Олександрівна Калітіна.

Шановні іменинники та ювіляри! Прийміть щирі вітання з нагоди ваших солідних життєвих дат! Здоров’я вам, миру, наснаги та усього найкращого в житті!

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова