23вересня2021

Соляник

Поздоровляємо хіміків з професійним святом!

26 травня цього року відзначають своє професійне свято українські працівники хімічної промисловості.

 

В ДП «Артемсіль» з цим святом вітають колективи співробітників лабораторії якості та її рудничних філій, чия щоденна кропітка робота пов’язана з виконанням багатьох важливих функцій.

Саме вони проводять складні лабораторні випробування усіх видів соляної продукції, що виробляється підприємством. У числі головних завдань слід відзначити організацію контролю щодо випуску продукції, яка відповідає вимогам стандартів, контрактам й договорам зі споживачами.

Також хіміки забезпечують вхідний контроль якості пакувальних матеріалів, проводять постійний аудит постачальників. Не залишається без їхньої уваги наявність маркування, дати виготовлення продукції, її гранулометричний склад, вміст йодованої та протизлежувальної добавок у відповідності до встановлених норм.

Свою діяльність фахівці лабораторії та її філій здійснюють у співпраці з іншими відділами та службами підприємства, рудниками ДП «Артемсіль». Значною мірою це сприяє подальшому розвитку соляного виробництва.

У складі центральної лабораторії якості під керівництвом досвідченого фахівця Наталії Щербатих та на рудниках працюють грамотні спеціалісти-хіміки. У них є великий запас необхідних знань, а також відповідальність, професійність, цілеспрямованість у досягненні цілей. Своєю наполегливою сумлінною працею вони роблять суттєвий внесок у загальну виробничу діяльність підприємства.

З нагоди Дня хіміка колектив та адміністрація підприємства бажають всім працівникам ДП «Артемсіль», які мають безпосереднє відношення до цього професійного свята, відмінного здоров’я, сімейного затишку, миру, добра та успіхів у роботі. Від щирого серця дякуємо вам за плідну працю, сумлінність та наполегливість!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о.директора ДП «Артемсіль».

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова