22лютого2020

Соляник

Чотири чемпіонати – чотири успішних виступи

Доволі результативно закінчився ігровий сезон для спортсменів-волейболістів спортивного комплексу ДП «Артемсіль».

 

На початку літа команда дівчат 2005 року народження прийняла участь у двох чемпіонатах України з волейболу: з 7 по 13 червня – шкільна ліга у Генічеську Херсонської області (ШВЛУ) та з 25 по 28 червня - Всеукраїнські спортивні змагання з волейболу серед дівчат ГО «ВФСТ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» у Скадовську Херсонської області.

У змаганнях шкільної волейбольної ліги (ШВЛУ) серед одинадцяти команд наші дівчата стали третіми, програвши за очками одній команді з Львівської області міста Стрия, а в змаганнях у Скадовську серед 10 команд – стали першими.

До складу нашої збірної команди увійшли наступні учасниці: Анастасія Цимбал, Антоніна Чаплик, Інна Синиця, Анастасія Альяних, Анжеліка Власова, Анастасія Федорченко, Ганна Огаркова, Дар᾿я Оболонко, Валерія Кратка, Софія Волошко, Вікторія Ячмінь, Ольга Бричак, Мірослава Сорока, Катерина Груша.

З 21 по 23 червня у місті Близнюки Харківської області пройшов міжрегіональний турнір з волейболу, в якому жіноча команда «Артемсіль» виборола друге місце.

Склад жіночої команди: Ганна Короленко, Катерина Бондаренко, Вікторія Огаркова, Анастасія Цимбал, Антоніна Чаплик, Анжеліка Власова, Анастасія Альяних та Інна Синиця.

Чоловіча команда ДП «Артемсіль» у волейбольному турнірі на призи голови Бахмутської районної ради Євгена Пластуна у місті Сіверськ виборола третє місце.

Склад чоловічої команди: Олександр Рудий, Олександр Мороз, Євген Блінков, Артем Шараєвський, Олександр Грунський, Микита Гладков, Олександр Чередніченко, Дмитро Павлов та Кирило Шараєвський.

Батьки дівчат, жіноча та чоловіча команди ДП «Артемсіль» дякують за фінансову підтримку профком ДП «Артемсіль» та управління освіти Соледарської міської ради.

Тренерський склад вітає усіх переможців змагань!

Світлана ОПРИШКОВА, тренер з волейболу.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова