04липня2020

Соляник

Важкоатлети вдало виступили у Коломиї

На тому тижні, з 15 по 18 липня, у місті Коломия Івано-Франківської області пройшов чемпіонат України з жиму штанги лежачи.

 

Як завжди, важкоатлети команди «Артемсіль» виступили на високому рівні. Незважаючи на те, що змагання проходили в іншій частині країни, це не завадило їм зберегти командний дух і здобути призові місця.

І місце з жиму штанги лежачи, з результатом 62,5 кілограми, у ваговій категорії 43 кілограми, зайняла Тетяна Жидкова. Завдяки такому відмінному результату, її відібрали до складу збірної команди України з жиму штанги лежачи, для участі у чемпіонаті світу. Він пройде у 2020 року у Чехії.

ІІ місце з жиму штанги лежачи, з результатом 95 кілограмів, у ваговій категорії 57 кілограмів, зайняла Олена Курбатова (робітниця рудника № 4 ДП «Артемсіль»).

ІІІ місце з жиму штанги лежачи, з результатом 160 кілограмів, у ваговій категорії 59 кілограмів, отримав Іван Сташкевич (робітник ремонтно-будівельного управління ДП «Артемсіль»).

Від душі вітаємо наших учасників з їх вдалими виступами на змаганнях. Спортсмени та тренер команди «Артемсіль» з важкої атлетики висловлюють подяку керівництву та проф­спілці підприємства за допомогу в організації поїздки на ці змагання.

Микола СТАШКЕВИЧ,

тренер з пауерліфтингу.

 

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова