29березня2024

Соляник

Вікторія Прончакова – мультимедалістка турніру

З 7 по 8 грудня в місті Щецині (Польща) відбувся дитячий турнір з плавання «Otylia Swim Cup 2019-Winter Edition», у якому взяла участь вихованка спорткомплексу ДП «Артемсіль», юна плавчиня Вікторія Прончакова.

На цих престижних міжнародних змаганнях Вікторія представляла місто Соледар у складі збірної команди України, до якої також увійшли спортсмени з Києва, Одеси, Чернівців, Херсону, Львова, Івано-Франківська та інших міст.

На цих змаганнях Віка завоювала чотири золоті медалі на дистанціях: 50 і 100 метрів вільним стилем, 50 та 100 метрів на спині. Також вона виборола одну срібну медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У медальному заліку серед спортсменів 2011 року народження Вікторія Прончакова стала мультімедалісткою, а збірна команда України на цьому турнірі виборола перше командне місце.

Вітаємо нашу Вікторію з успішним виступом на міжнародній арені. Висловлюємо слова подяки її тренерам та батькам.