18вересня2020

Соляник

Професійне свято в умовах карантинних обмежень

Цьогоріч своє професійне свято колектив ДП «Артемсіль» відзначив в умовах карантинних обмежень. Напередодні Дня шахтаря представники адміністрації та первинної профспілкової організації підприємства відвідали трудові колективи виробничих одиниць і привітали робітників.

В урочистій атмосфері за сумлінну багаторічну працю найкращих у професії соляників нагородили почесними грамотами. Також шахтарі отримали пам’ятні значки і букети квітів. На адресу робітників гірничих ділянок прозвучали щирі слова побажань міцного здоров’я, особистого щастя, значних успіхів у роботі, а також миру, добра та злагоди.

 

Від адміністрації та профспілки ДП «Артемсіль» нагородження отримали наступні робітники

 

По руднику №1,3:

 

Сергій Олексійович Чеботаєв – оббирач гірничих виробок дільниці гірничих робіт,

Микола Павлович Білицький – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Ігор Валерійович Лапін – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Михайло Віталійович Костриця – машиніст крана автомобільного дільниці гірничих робіт,

Оксана Анатоліївна Чміль – стовбуровий (підземний), зайнятий на поверхні шахти дільниці гірничих робіт,

Наталя Борисівна Голякова – лампівник дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №4:

 

Олексій Сергійович Ягірський – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Микола Миколайович Малкін – машиніст гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Олександр Сергійович Коваленко – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Дмитро Миколайович Білий – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Юрій Якович Безверхий – машиніст підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт,

Світлана Андріївна Соловйова – стовбуровий (підземний), зайнятий на поверхні дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №7:

 

Олександр Миколайович Грунський – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт;

Олександр Миколайович Окрушко – машиніст підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт,

Юрій Петрович Корсун – електромеханік дільниці гірничих робіт,

Іван Сергійович Єрмолов – машиніст бурової установки дільниці гірничих робіт,

Юрій Миколайович Мяновський – гірник підземний дільниці гірничих робіт,

Павло Валерійович Віділ – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №8:

 

Сергій Дмитрович Бодоряк – кріпильник дільниці гірничих робіт;

Дмитро Юрійович Важинський – машиніст підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт,

Дмитро Олександрович Бритченко – майстер гірничий (по вентиляції) дільниці гірничих робіт,

Ігор Володимирович Помазан – електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт;

Віталій Сергійович Яковенко – кріпильник дільниці гірничих робіт;

Сергій Володимирович Сторожук – головний механік.

 

По управлінню:

 

Олена Анатоліївна Аблішева – економіст зі збуту відділу зі збуту та маркетингу,

Тетяна Митрофанівна Горбатенко – касир товарний (вантажний) відділу зі збуту та маркетингу,

Юлія Павлівна Шепілова – економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності.

 

По ДАТЦ:

 

Ігор Іванович Неізмайлов – водій автобуса.

 

По РБУ:

 

Сергій Іванович Василишин – електрогазозварник будівельної дільниці №1,

Сергій Костянтинович Звєрєв – електрогазозварник електромеханічної дільниці.

 

Почесною грамотою від обласної державної адміністрації Донецької області нагороджено:

 

Юрія Володимировича Раковіце – кріпильника дільниці гірничих робіт рудника №1,3,

Олександра Миколайовича Покотила – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт рудника №4,

Сергія Миколайовича Безпалого – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт рудника №7,

Петра Михайловича Лозиняка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт рудника №7,

Любомира Степановича Мурафу – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт рудника №8,

Вікторію Вікторівну Ошовську – диспетчера відділу логістики.

 

Почесною грамотою від Бахмутської районної державної адміністрації було нагороджено:

 

Анатолія Олександровича Білянського – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт рудника №8,

Ігоря Павловича Труша – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт рудника №8,

Володимира Олександровича Трофименка – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт рудника №7,

Сергія Анатолійовича Пукача – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт рудника №7,

Романа Юрійовича Чугуєвця – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Юрія Юрійовича Синюкова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Олександра Юрійовича Климова – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт рудника №1,3,

Дениса Вікторовича Ячмінь – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

Подякою Бахмутської районної ради було відзначено таких ­соляників:

 

Дмитра В’ячеславовича Щемельова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт рудника №1,3,

Миколу Миколайовича Погрєбняка – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт рудника №1,3,

Петра Вікторовича Ячменьова – головного енергетика рудника №4,

Олександра Михайловича Тараненка – машиніста гірничих виїмкових машин рудника №4,

Василя Володимировича Горбатенка – електрогазозварника дільниці гірничих робіт рудника №7,

Оксану Сергіївну Бойко – машиніста підіймальних машин дільниці гірничих робіт рудника №7,

Андрія Васильовича Бовдиря – слюсаря з ремонту автомобілів дільниці гірничих робіт рудника №8,

Наталю Миколаївну Кравець – лампівника дільниці гірничих робіт рудника №8,

Ніну Анатоліївну Волохань – касира товарного (вантажного) відділу зі збуту та маркетингу,

Леоніда Львовича Вишедського – лаборанта електромеханічних випробувань метрологічної служби.

 

Почесною грамотою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади було ­нагороджено таких робітників:

 

По руднику №1,3:

 

Дмитра Олександровича Авілова – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Володимира Євгеновича Рудковського – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Леоніда Борисовича Гетьмана – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Миколу Борисовича Зиму – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №4:

 

Юрія Володимировича Кравченка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Андрія Володимировича Копицю – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Олександра Миколайовича Альяних – головного інженера,

Марину Петрівну Рудаченко – машиніста підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №7:

 

Олександра Петровича Селіна – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт,

Олександра Олександровича Абрагімова – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Юрія Володимировича Гутника – електрогазозварника дільниці гірничих робіт,

Сергія Олександровича Боднара – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

 

По руднику №8:

 

Олега Миколайовича Ярошенка – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Олександра Юрійовича Свиридова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Сергія Володимировича Кізіченка – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Андрія Олександровича Луцкевича – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

По управлінню:

 

Поліну Іванівну Рачек – інженера відділу матеріально-технічного постачання,

Тетяну Іванівну Хахалєву – економіста з бухгалтерського обліку і аналізу господарської діяльності.

 

По ДАТЦ:

 

Івана Сергійовича Шаповалова – водія автотранспортних засобів допоміжного автотранспортного цеху.

 

По РБУ:

 

Ірину Іванівну Юнг – робітника виробничих лазень.

Окрім робітників підприємства в цей же день поздоровлення приймали і ветерани соляного виробництва, які багато років працювали в ДП «Артемсіль». Це Анатолій Федорович Бірюков, Олександр Володимирович Гребенюк, Володимир Степанович Захаренко, Алефтин Михайлович Ліпчинський, Василь Васильович Смирнов, Анатолій Миколайович Орел.

Усі заходи відбулися з дотриманням карантинних правил. Сподіваємось, що у наступному, ювілейному для нашого підприємства році, соляники відсвяткують День шахтаря з розмахом і без будь-яких обмежень.

Олеся ГУБСЬКА.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова